מגוון אפשרויות לקבלת יעוץ לעצמאים

יעוץ לעצמאים הוא תחום גדול אשר כולל בו מגוון אפשרויות לבעלי עסקים קטנים להשיג עזרה מקצועית בתחום שיווק וקידום העסק שלהם. בעיניי, יעוץ לעצמאים צריך להיות יעיל וגם אישי. מאחורי כל עסק עומד בן אדם, עם האופי שלו, כשרונות, יכולות, מגבלות וכדומה. עסקים עושים עם אנשים, לקוחות נמשכים בסופו של דבר לא למוצר ולא לעסק, אלא לבן אדם שהם הצליחו להתחבר אליו, לעקרונות שלו, לצורת דיבור, לדמות שלו. לכן, אני שמה דגש חזק על הצד האישי בייעוץ. גם אם שני שני עסקים זהים, עם אותם קשיים ואותן הזדמנויות, הייעוץ שלי יהיה שונה לכל אחד מהם, כי הגישה שלי היא אישית – מה שיתאים לבעל עסק אחד, לא בטוח יהיה נכון לבעל עסק אחר, גם אם העסקים זהים.

איך אפשר להתאים את צורת הייעוץ לצרכים של כל בעל עסק בנפרד? יש אצלי מגוון אפשרויות, החל מפגישת הכוונה כללית ועד לתוכנית ליווי שלמה שכוללת קשת רחבה של נושאים, לפי הצורך של בעל העסק וגם לפי הרצונות והיכולות האישיות שלו. לכל אחד יש חוזקות וחולשות ואני מאמינה שצריך להתחשב בהן. אי אפשר לתת לכולם את אותן הוראות ומשימות, זה לא נכון ולא יעיל לדעתי. אם נטיל משימה מסוימת על מישהו שכנראה אין לו יכולת לבצע אותה ברמה גבוהה, בעצם לא השגנו כלום.

כעת אפרט לכם מהן אפשרויות לקבלת יעוץ לעצמאים אצלי, כל אחד יבחר את מה שמתאים לו אישית וגם לצרכים ומאפיינים של העסק שלו.

יעוץ לעצמאים

פגישת הכוונה אישית

האפשרות הראשונה היא פגישה אישית אחת של שעתיים, לצורך סקירה מעמיקה של העסק, מאפיינים, חוזקות והקשיים שלו, הרצונות של בעל העסק, השאיפות שלו, היכולות והמאפיינים האישיים שלו. זה מתאים לכל בעלי העסקים שרוצים לשפר את התוצאות העסקיות שלהם, אך לא יודעים בדיוק לאיזה כיוון כדאי ללכת בשלב זה. פגישה כזו יעילה גם לאלה שלא יודעים בכלל לשווק את העסק בעצמם ותמיד נעזרו באנשי שיווק, והם רוצים להחליט על המשך הדרך. באותה מידה, הפגישה תהיה יעילה גם לעצמאים אשר כבר התנסו בכלים מסוימים לשיווק העסק, אך עדיין לא יודעים את כל מה שנחוץ להם, וגם רוצים לגבש אסטרטגיה להמשך הדרך.

יעוץ לעצמאים - פגישה ממוקדת בנושא או כלי שיווקי מסוים

זה מתאים לבעלי עסקים שיש להם ידע וניסיון בשיווק, בחלק מהאפיקים, והם רוצים להעמיק את הידע ולקבל כלים על כלי שיווק מסוים, או בנושא מסוים שחסר לו ידע בו, אז הוא יקבל הדרכה אישית בנושא הזה. לדוגמא, אם אתם כבר אלופים בפייסבוק, אבל לא נגעתם בפינטרסט, או גוגל, או לא יודעים איך למצוא את נקודת הבידול של העסק שלכם – פגישה ממוקדת באחד הנושאים האלה היא פתרון מושלם עבורכם

יעוץ לעצמאים

יעוץ לעצמאים - תוכנית ליווי אישי של 8 פגישות

יש בעלי עסקים אשר מעדיפים לקבל הכשרה ויעוץ בכמה נושאים אשר חשובים מאוד להתפתחות וקידום העסק שלהם, פגישה אחת כמובן לא תספיק להם. בעיניי, סדרה של 8 פגישות שבועיות בהחלט צריכה לענות על הצורך הזה. כמובן שזה לא פוסל פגישות נוספות בהמשך הדרך, אם יתעורר צורך בנושא מסוים נוסף. באילו נושאים אני מתמקדת (כל עסק והצרכים שלו, לכן התוכן של הפגישות נקבע בפגישת הכוונה ראשונה):

 • בניית קהל יעד מדוייק לעסק שלך (זו משימה הכי חשובה, בלי זה אין טעם להתקדם)
 • בניית אסטרטגיה עסקית ומשפכים שיווקיים
 • שיווק דיגיטלי – פייסבוק, גוגל, אינסטגרם, יוטיוב, פינטרסט, לינקדין
 • עקרונות כתיבת תוכן שיווקי ופרסום אורגני
 • בניית אתרי תוכן וקידומם בגוגל
 • עקרונות מיקוד ושיטת תעדוף פרוייקטים ותהליכי עבודה
 • בנייה ושיווק של מוצרים דיגיטליים
 • שיטה ייחודית למציאת הבידול העסקי, עקרונות בסיסיים למיתוג העסק
 • שיטה לניהול זמן, התייעלות בתפקוד העסק
 • "לצאת מהקופסא" – מציאת רעיונות חדשים להתפתחות העסק ושיפור הרווחיות
 • כלים בסיסיים לעיצוב גרפי בעסק – לוגו, תמונות, פוסטים, סטורי וכדומה
 • עקרונות השיווק באמצעות וידאו
 • בניית תוכנית עסקית לטווח קצר וגם לטווח ארוך

שילוב של נושאים אלה לפי הצרכים והעדפות של בעל העסק יהווה תוכן של סדרת הפגישות. התוכנית אומנם נבנית מראש, בפגישה הראשונה, אך היא גמישה כי לפעמים יש צורך לבצע שינויים "תוך כדי תנועה"

לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישה אנא מלאו את הפרטים בטופס המופיע מטה, ואני אחזור אליכם בהקדם